Zderzenie Toyoty z ciężarówką

0
865
Fot. Policja Lubelska
GAIA

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj na drodze krajowej DK17 w miejscowości Izbica – Osada. Jak ustalili policjanci kierujący samochodem osobowym m-ki Toyota na łuku drogi zjechał częściowo na przeciwległy pas ruchu drogowego doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym m- ki Volvo. Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 14 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Izbica – Osada. Jak ustalili policjanci kierujący samochodem osobowym m-ki Toyota, 42 – letni obywatel Ukrainy jadący w kierunku Krasnegostawu nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i na łuku drogi zjechał częściowo na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym m-ki Volvo, którym kierował 52 – latek. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie doznał obrażeń. Ruch w miejscu zdarzenia przez kilka godzin odbywał się wahadłowo.

Kierowca toyoty został ukarany mandatem. Niestety, to już kolejne takie zdarzenie, do którego doszło w tym roku z uwagi na niedostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków drogowych. Policjanci apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że padający deszcz oraz niska temperatura wpływają negatywnie na nawierzchnię drogi.

źródło: Policja Lubelska

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments