Pomóżmy Natalce z Grabowca pokonać raka!

0
1821
screenshot, źródło: www.siepomaga.pl

Trwa akcja pomocy chorej dziewczynce z naszego regionu. Czas goni, bo brakuje jeszcze ponad 180 000 zł, a na pomoc został jeszcze tylko 1 dzień! Wesprzeć  można wpłacając pieniądze na konto fundacji lub …licytując w Internecie.

Do akcji pomocy Natalce Gryn z Grabowca włączyli się ludzie dobrej woli z naszego regionu. Dotychczas udało się zebrać ponad 160 000 zł, brakuje jeszcze ponad 180 000 zł. Dziewczynka choruje na nowotwór złośliwy złącza czaszkowo-rdzeniowego (niskozróżnicowany struniak) i tylko pilna operacja usunięcia guza z główki otworzy Natalce szansę na dalszą walkę o życie. Wykonania tego skomplikowanego zabiegu podjął się dr med. Adolf Müller z kliniki w Ratyzbonie, który specjalizuje się w operowaniu tego rodzaju guzów.

Dziewczynka przeszła już częściowe usunięcie guza i wyczerpującą chemioterapię, jednak dalsze leczenie możliwe jedynie w Niemczech. – Natusia jest po 5 seriach chemioterapii. Teraz musimy jak najszybciej pojechać na operację do doktora Mullera! Tylko to otworzy nam drogę do protonów, do ratowania życia Natalki. Niestety, cena operacji jest powalająca… – powiedziała mama Natalki, pani Agnieszka Gryń.

W pomoc małej wojowniczce włączyła się m.in. grupa na profilu fb „Licytacje dla Hani Terleckiej”, licząca ponad 74 000 członków. Powstała na potrzeby innej dziewczynki – Hani Terleckiej z Kielc, która w USA również walczy z nowotworem mózgu. Szansę na kosztowną terapię dały jej m.in. ogromne serca uczestników licytacji. Podczas której licytowano wszystko: los helikopterem, ale także domowe przetwory, własnoręcznie upieczone chleby, czy usługi kosmetyczne.  Dlatego też, po wylocie Hani do Stanów, założycielki grupy zdecydowały o tym, że będzie ona pomagała także innym dzieciom.  

Akcja #Haniapomocnik będzie przebiegała właśnie na portalu licytacyjnym. Chcemy odwrócić sytuację – kiedyś Hania potrzebowała pomocy, a teraz to ona będzie pomagać innym – wyjaśnia Marta Brzezińska z grupy pomocników Hani.

I tak właśnie na profil „Licytacje dla Hani Terleckiej” trafiła Natalka. Licytacje dla maluszka już trwają! Niestety, do zebrania wciąż pozostaje ogromna kwota: ponad 180 000. A czasu jest tak niewiele! Rodzice dziewczynki muszą wpłacić całą sumę już w środę. To jedyna szansa Natalki na powrót do zdrowia. 

Nie czekaj! Pomóż już dziś! Wpłać kwotę lub weź udział w licytacji. 

Konto Natalki:

Odbiorca: Fundacja Siepomaga

Adres: ul. Za Bramką 1; 61-842 Poznań

Numer w Alior Banku

89 2490 0005 0000 4530 6240 7892

IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW

Tytułem: 21506 Natalia Gryn darowizn

Licytacje dla Natalki odbywają się na profilu fb: „Licytacje dla Hani Terleckiej”

Cała kwota z licytacji wpływa bezpośrednio na konto Natalki 

Link do siepomaga: https://www.siepomaga.pl/natusia?fbclid=IwAR27XaL_51WMIWhbwAfwDueEYtrAY01LYOK3VZ23sSAc1wiNrO9voPwpKrE

Link do grupy licytacyjnej: https://www.facebook.com/groups/2803012819758860/

Skarbonka licytacji: https://www.siepomaga.pl/haniapomocnik?fbclid=IwAR0xU9U7LFvrhYoIDuPv1AmHqiUSsww4lwuPcHqEwKwVqRbm-f2bQnvx4vw

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments