Prowadziła auto mając blisko 3 promile. Zderzyła się z busem

0
3232
Fot. KPP Hrubieszów

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w Werbkowicach (pow. hrubieszowski). Jak wynika ze wstępnych ustaleń 44-letnia kierująca oplem doprowadziła do zderzenia z busem. Jak się okazało kobieta miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Przyznała, że szukała telefonu w torebce gdy doszło do zdarzenia. Była zdziwiona wynikiem badania alkomatem ponieważ jak twierdziła, wypiła jedynie 2 piwa.

Wczoraj na drodze krajowej K-74 w miejscowości Werbkowice doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Kiedy policjanci przybyli na miejsce zastali leżącego na boku busa. Kierowca tego pojazdu stwierdził, że jechał sam i wskazał drugie auto uczestniczące w zdarzeniu. Przy stojącym nieopodal oplu stała kierująca pojazdem. Kobieta przyznała, że podczas jazdy próbowała odnaleźć w torebce telefon komórkowy, po czym doszło do zderzenia.

Po sprawdzeniu przez policjantów kierującej okazało się, że 44-letnia mieszkanka Hrubieszowa ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Kobieta była zdziwiona wynikiem badania trzeźwości ponieważ jak twierdziła wypiła tylko 2 piwa. Teraz policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Hrubieszów

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments