Pijany pieszy potrącony przez samochód

0
904

Policjanci wyjaśniają i ustalają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego do którego doszło w minioną sobotę w miejscowości Sól. W wyniku tego zdarzenia pieszy został przewieziony do szpitala. Kierujący oplem 68 latek z gminy Biłgoraj był trzeźwy natomiast pieszy miał prawie dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

     Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 18:30 w miejscowości Sól. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 68 letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który kierował samochodem m-ki Opel potrącił idącego pieszo 46 letniego mężczyznę również z gminy Biłgoraj.  Pieszy mężczyzna został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala. Jak ustalili policjanci kierujący pojazdem był trzeźwy natomiast pieszy miał niespełna dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Obecnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia.

    Policjanci apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów na drodze. Zakładajmy odblaski, nawet  w terenie zabudowanym szczególnie po zmroku mogą uratować nam życie!

źródło: KPP Biłgoraj

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments