Kolejny sukces policjantów. 18-latkowi grozi 10 lat pozbawienia wolności

15
4876
GAIA

Policjanci z Łabuń na posesji w jednej z miejscowości w gm. Komarów Osada odnaleźli ponad 80 gramów marihuany. 18-letni właściciel narkotyków usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.
susz ziela konopi innych niż włókniste, waga i inne akcesoria zabezpieczone przez policjantów
odnaleziona przez policjantów marihuana
Policjanci z Posterunku Policji w Łabuniach przeszukując miejsce zamieszkania 18-latka z gminy Komarów Osada odnaleźli susz ziela konopi innych niż włókniste, który po przebadaniu okazał się być marihuaną. Łącznie w pomieszczeniach mieszkalnych oraz piwnicy odnaleźli i zabezpieczyli ponad 80 gramów środków odurzających. Mundurowi znaleźli również młynek i wagę – akcesoria wykorzystywane do porcjowania narkotyków.

18-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie został doprowadzony przed oblicze prokuratura, który przedstawił mu zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na podstawie analizy zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim wczoraj zastosował wobec 18-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zagrożone jest karą pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

D.K-B.

68 162355 Kolejny sukces policjantów. 18-latkowi grozi 10 lat pozbawienia wolności 68 162356 Kolejny sukces policjantów. 18-latkowi grozi 10 lat pozbawienia wolności

15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sprawiedliwy.

XDDD kolejny sukces policjantów XD zabezpieczono NIEBEZPIECZNA SUBSTANCJE!!!

,,Gms"

Panowie gratulacje fantastyczne osiągnięcie, takich policjantów nam trzeba którzy zabezpieczają śmiertelne substancje. A tak poważnie to jebać was tak samo jak i te zakłamane media, marnujecie kawałek życia chłopakowi i siejecie ferment. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam ;))

Porażka

Kolejny młody człowiek skończy w pace z mordercami i gwałcicielami,raczej normalny stamtąd już nie wyjdzie…

Edytor potrzebny

Pomijając całą sytuację opisaną w artykule, czy redakcja KZ nie ma w zespole edytora? Przecież ten tekst czyta się jakby pisał go licealista na kolanie, 5 minut przed lekcją polskiego. A potem dziwimy się dlaczego ludzie gardzą lokalną prasą…

ZENADA

To ma być sukces?! Z czego wy sie cieszycie. Młody chłopak trafi do paki za pare roślinek. WSDYD I HAŃBA nieszanowna redakcjo!

Celinka
Reply to  ZENADA

Jak nieumie żyć w społeczeństwie, to będzie się schylał po mydło 😉

Ajajaj

A jaki tam k**wa sukces. Ten naród to chyba potrzebuje jeszcze ze sto lat żeby umysłowo dorównać reszcie świata. Może chłopak sobie lubił zapalić razem z jego kolegami. Sam nie lubię palić(A zdarzało się nie raz) ale jak komuś się to podoba to nie nam nic przeciwko, ponieważ osobiście uważam ze jest to 1000 razy lepsze niż alkoholizm. Oczywiście zażywanie powinnno być to uregulowane prawnie np. Kompletny zakaz prowadzenia pojazdów pod wpływem ale rekreacyjne zażywanie powinno być legalne a nie za byle grama ludzi sadzać do więzienia ( wiem ze w artykule jest mowa o 80 gramach ale to bez znaczenia). Zdelegalizujmy alkohol i zobaczymy jak społeczeństwo zareaguje. Ktoś kiedyś powiedział ze pijanym narodem najłatwiej się steruje. Długo można by jeszcze pisać ale szkoda bo i tak pewnie przez proPISowcow zostanę zmieszany z błotem także dziękuje i dobranoc

Xdd
Reply to  Ajajaj

Wielkie brawa ???? mój komentarz został już ukryty i dostałam prywatną wiadomość za to że niby obrażam autora a ja tylko wyraziłam swoje zdanie na ten temat. Nie ma już wolności słowa? Jeszcze trochę to zabronią nam głośno myśleć ?

Tomasz Krywionek
Reply to  Xdd

Dlaczego tak wybiorczo Pani cytuję? Nie zrozumiała Pani przecież sensu artykułu i zaczęła w wulgarny sposób obrażać.

Ajajaj

Chciałem napisać ładny komentarz ale inwigilacja mi nie pozwoliła (ponoć mamy wolne media i wolność wypowiedzi ale to tylko teoria jak wiele rzeczy w naszym kraju). No cóż kolego wieczoru

Tomasz Krywionek
Reply to  Ajajaj

Tak szanowny „Ajajaj” niektóre komentarze musimy usuwać, ale tylko te wulgarne. Nie dalej jak dzisiaj mieliśmy w redakcji wizytę Pana z policji i wezwanie do podania numeru IPI niektórych komentujących. Nie jest to nam potrzebne, myślę, że Panu raczej też nie.

Allegrowicz

Pewnie miał jaranie CBD dostępne na allegro .

nkmr

PDW

Smiths

Sukcesem policji powinno być w tym przypadku ewentualne powstrzymanie przed rozprowadzaniem tych środków wśród nieletnich, a nie jak sugeruje tytuł – ,, sukces policji- ktoś trafi do więzienia. To oczernianie

Zdziwko

Nie wiedziałem że młynek służy do porcjowania. Ciekawe ???