Krzysztof Krawczyk ostatni raz zaśpiewa w Zamościu. OGŁASZAMY, kto zdobył BILETY na KONCERT!!!

1
1121
GAIA

To będzie ostatnia okazja, by usłyszeć i zobaczyć Krzysztofa Krawczyka na żywo. Popularny piosenkarz, obdarzony charakterystycznym barytonowym głosem, porównywanym często do głosu samego Elvisa Presleya, już 23 lutego 2020 r. wystąpi w hali zamojskiego OSiRu. Będzie to jeden z ostatnich występów artysty, po których przejdzie on na muzyczną emeryturę. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy NIESPODZIANKĘ – 5 podwójnych wejściówek na koncert artysty.

Przed nami niepowtarzalny koncert. Krzysztof Krawczyk wraz z 9-osobowym zespołem wystąpi na żywo ostatni raz w Zamościu. Tego wieczoru publiczność usłyszy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty, m.in.: „Byle było tak”, „Chciałem być”, „Bo jesteś ty”, „Jak minął dzień”, „Mój przyjacielu”.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 23 lutego o godzinie 18.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 8). Bilety do nabycia w Biurze Podróży ELA TRAVEL, Zamość (ul. Grodzka 18) oraz online na: Kupbilecik.plBiletyna.pl.

ROZDAJEMY BILETY NA KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA!!!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy NIESPODZIANKĘ – 5 podwójnych wejściówek na koncert artysty. Zabawa trwała od piątku, 24 stycznia. Dziś (30.01) dobiegła końca, w związku z tym ogłaszamy zwycięzców.

Miło nam poinformować, że darmowe, podwójne wejściówki zdobywają:

  • Pani Karen Momot
  • Pani Aneta Pawlik
  • Pani Klaudia Naklicka
  • Pan Mariusz Muzyczuk
  • Pani Patrycja Lorentz Jarszak

Gratulujemy!

Bilety będą do odbioru w siedzibie naszej redakcji przy ul. Staszica 35 w Zamościu (Stare Miasto) w godz. 9.00 – 13.00. UWAGA! Przy odbiorze należy okazać dowód tożsamości. Zapraszamy!

plakatat kk zamosc a2 1 Krzysztof Krawczyk ostatni raz zaśpiewa w Zamościu. OGŁASZAMY, kto zdobył BILETY na KONCERT!!!

 

 

 

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Nareszcie coś wygrałem dzięki bardzo