Zamość: Kryminalni zatrzymali włamywacza z bogatą kartoteką

3
2496

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do jednego z zamojskich mieszkań. Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Funkcjonariusze ustalili, że lista grzechów 41-latka jest dłuższa. Mężczyzna próbował też włamać się do innych obiektów. Na swoim koncie miał również kradzieże telefonu, damskiej torebki oraz portfela z kartą płatniczą, za pomocą której dokonał zbliżeniowo kilku transakcji.

W miniony piątek dyżurny zamojskiej komendy został poinformowany o włamaniu do jednego z mieszkań na terenie miasta. Funkcjonariusze skierowani na miejsce zdarzenia wykonali niezbędne czynności i zabezpieczyli ślady. Kilka dni intensywnej pracy zamojskich kryminalnych doprowadziło do wytypowania, a następnie zatrzymania włamywacza. Był nim 41-latek z Zamościa z bogatą przeszłością krymianlą.

Jak się okazało, zgłoszone zdarzenie nie było jedynym, jakie posiadał na swoim koncie. Lista jego grzechów była dużo dłuższa. Funkcjonariusze udowodnili mu kilka prób włamań do innych obiektów, do których doszło w styczniu tego roku. Ponadto, ten sam mężczyzna podejrzany jest o kradzieże telefonu komórkowego, torebki oraz portfela z zawartością karty płatniczej, za pomocą której później dokonywał transakcji zbliżeniowych płacąc za zakupy.

Zatrzymany 41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty. Za kradzieże z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

KS

Źródło: KMP Zamość

fot. Pixabay

 

Poprzedni artykułWózki widłowe spalinowe – sprawdź, dlaczego warto je wybrać!
Następny artykułOdbierz woreczek na psie odchody.
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek

A za pobicie ze skutkiem śmiertelnym 4 lata a tu za kradzież do 15 ….kpina

Marcin

Łapy mu upier…. przy samej dup… a nie karmic gnoja jeszcze 15 lat

asd

“Zatrzymany 41-latek został zatrzymany”
a kto umarł, ten nie żyje