Ferie w mieście z OSiR. Karnawałowa zabawa na lodzie i wiele innych atrakcji [PROGRAM]

0
1053

Zamojski OSIR przygotował na czas ferii zimowych sporo atrakcji. W ciągu dwóch wolnych od zajęć szkolnych tygodni, dzieci i młodzież będą mogły zażyć trochę ruchu i przy tym dobrze się bawić.

Miłośników jazdy na łyżwach z pewnością ucieszy zaplanowana na 16 stycznia (w godz. 16. 19.00) karnawałowa zabawa na lodzie. Uczestnikom dyskoteki na lodowisku do rytmu przygrywał będzie DJ. PEX, a w trakcie trwania imprezy korzystanie z miejskiej ślizgawki i wypożyczenie łyżew będzie bezpłatne.

Kolejna feryjna propozycja OSiRu, skierowana jest do wielbicieli gry w piłkę nożną. 25 stycznia będą oni mogli wziąć udział w Turnieju w halowej piłce nożnej o Puchar Dyrektora OSiR. Zgłoszenia przyjmowane są do 23.01. Warto się pospieszyć, bo ilość drużyn uczestniczących w Turnieju jest ograniczona! Udział w rozgrywkach jest nieodpłatny, a na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

Oprócz piłkarskich rozgrywek, na 25 stycznia OSiR zaplanował także Turniej szachowy i gier planszowych o Puchar Dyrektora OSiR. Zgłoszenia trwają do 23.01. Ilość osób w turnieju ograniczona! Udział nieodpłatny.

Tych natomiast, którzy chcą się nauczyć pływać lub podszkolić swoje umiejętności pływackie, OSiR zaprasza na zajęcia “Trenuj z Orką na feriach”. Udział jest nieodpłatny.

Więcej informacji na plakatach poniżej oraz na stronie???
http://osir.zamosc.pl/ferie-w-miescie-z-osir/

81568489 1366281080222593 8801119431024443392 o Ferie w mieście z OSiR. Karnawałowa zabawa na lodzie i wiele innych atrakcji [PROGRAM]

Poprzedni artykułRanking najlepszych liceów i techników w kraju. “Społeczniak” znów wysoko! Jak wypadły inne zamojskie szkoły?
Następny artykułNa Lubelszczyźnie uruchomione zostaną „Powiatowe Biura Biznes Lubelskie”.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments