Pracownik CKF Stylowy wyróżniony „Złotym Biletem”

1
362

Pracownik Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu – Pan Marian Świątkowski został wyróżniony Honorowym Złotym Biletem przyznawanym przez Stowarzyszenie „Kina Polskie” za wybitne zasługi w rozpowszechnianiu filmów w Polsce. Prestiżowa nagroda została wręczona podczas uroczystości zamknięcia 48. Forum Wokół Kina w Gdyńskim Centrum Filmowym. 

Marian Światkowski związany jest z zamojskim kinem od 33 lat. Pracuje niezmiennie na stanowisku kinooperatora. W swojej karierze przeszedł rewolucyjną zmianę technologii projekcji filmów – od projektorów analogowych po urządzenia cyfrowe. Indywidualnie podchodzi do każdego seansu, tworząc jak najlepsze warunki odbioru filmu. Pracownik oddany, sumienny, życzliwy, uczynny i  lubiany.  Uczestniczył od początku w zmianach lokalowych Stylowego z kościoła franciszkanów do obecnej siedziby. 

Stowarzyszenie „Kina Polskie” przyznaje coroczną nagrodę – Złoty Bilet – dla producentów najbardziej kasowych polskich filmów oraz Honorowe Złote Bilety dla wybitnych osób zajmujących się dystrybucją i upowszechnianiem polskich filmów fabularnych w kinach.

Poprzedni artykuł67 najświeższych ofert pracy w Zamościu i regionie
Następny artykułAkcja “Paczka dla Kombatanta”. Przygotowali świąteczne dary dla tych, którzy walczyli o wolność
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Brawo Marian ???