Wieczór Sylwestrowy w kinie „Stylowym”

0
500
- reklama-

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na Wieczór Sylwestrowy w Kinie 31 grudnia 2019. W programie projekcja dwóch przebojowych komedii: „Pan T.” i „Futro z misia”. W przerwie między seansami toast noworoczny. Początek o godz. 19:30. Cena: 45 zł/osoba

„Pan T.” – pełna czarnego humoru, zaskakująco współczesna historia o Polsce z absurdalnych czasów, w których rzeczy bardzo nieprawdopodobne były całkiem możliwe. Film w reżyserii Marcina Krzyształowicza – nagrodzonego Orłem i Srebrnymi Lwami na festiwalu filmowym w Gdyni, twórcy „Obławy”. W roli głównej odmieniony i powracający w wielkim stylu Paweł Wilczak. 

„Futro z misia” – plejada gwiazd w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. Sławomir Zapała w brawurowej roli romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty, trafia w samo serce gangsterskich porachunków. Ekipa kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą”: Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca!

Bilety wstępu nie podlegają rezerwacji, można je nabyć w sprzedaży internetowej (www.stylowy.net)  lub w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9. 

new year poster scaled Wieczór Sylwestrowy w kinie "Stylowym"

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments