Rozbite auto stanęło w płomieniach (zdjęcia)

1
2150
GAIA

Policjanci z krasnostawskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj w m. Wierzchowiny. Kierujący samochodem osobowym m-ki Opel Astra na łuku drogi zjechał nagle na pobocze, wpadł do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Rozbite auto stanęło w płomieniach.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19:30 w miejscowości Wierzchowiny gm. Siennica Różana. Dyżurny krasnostawskiej komendy dostał zgłoszenie, że pojazd m-ki Opel Astra jadący drogą wojewódzką nr DK 843 w kierunku Krasnegostawu rozbił się, a trzech mężczyzn będących w środku pieszo oddalają się z miejsca zdarzenia.

Na miejsce natychmiast udał się patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mieszkańców Chełma, którzy podróżowali w/w autem. Jeden z nich w wyniku zdarzenia złamał rękę, pozostałych dwóch doznało ogólnych potłuczeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy mężczyźni spożywali alkohol, przy czym dwóch z nich było w stanie nietrzeźwości.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca Astry nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i na łuku jezdni wyrzuciło go na pobocze. Następnie pojazd wpadł do rowu, uderzył w drzewo i zapalił się. Uczestnicy tego zdarzenia trafili do szpitala. Mundurowi wyjaśniają szczegóły tego zdarzenia i ustalają kto był kierowcą rozbitego pojazdu.

JB.

Źródło: KMP Krasnystaw

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aaa

Czy słowo „marki” jest tak długie, że wymaga zapisywania go za pomocą skrótu?