Zasnął za kierownicą i wjechał do rowu

0
4450
Fot. KPP Krasnystaw

Tragicznie mogło skończyć się zdarzenie drogowe, do którego doszło w m. Zakręcie na DK-17. Jak ustalili policjanci krasnostawskiej komendy kierujący samochodem m-ki Mercedes Vito jadąc w kierunku Lublina zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do rowu. Pasażerka pojazdu doznała obrażeń ciała.

W sobotę około godz. 14:40 w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej nr 17 doszło do groźnego wypadku drogowego. Jak ustalili mundurowi, 64–letni obywatel Litwy kierujący samochodem m-ki Mercedes Vito zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, po czym wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Na szczęście w tym momencie żaden pojazd nie jechał z naprzeciwka. Niestety, w wyniku tego zdarzenia ucierpiała 60–letnia pasażerka pojazdu, która doznała obrażeń ciała. Kierowca mercedesa był trzeźwy.

Po raz kolejny apelujemy o zachowanie rozwagi na drodze. Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i zdrowym rozsądku za każdym razem, kiedy wsiadamy za kierownicę.

źródło: KPP Krasnystaw

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments