Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu

0
848
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Tomaszowscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu w miejscowości Łykoszyn. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem m-ki Renault, w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu, zderzył się z pojazdem marki Hyundai.

Do wypadku doszło wczoraj rano tuż po godz. 11:00, na skrzyżowaniu w miejscowości Łykoszyn. Wstępnie policjanci ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Renault, 34-letni mieszkaniec gm. Łaszczów doprowadził do zderzenia z hyundajem. 34-letni kierujący renaultem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa przejazdu dla 25-latka kierującego drugim pojazdem.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie stanu trzeźwości. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafili pasażerowie obu pojazdów.

Po sprawdzeniu w systemie policyjnym okazało się, że kierujący renault, jeździ bez aktualnych badań technicznych pojazdu, za to przewinienie dowód rejestracyjny został mu już zatrzymany we wrześniu. 34-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments