Nissanem potrącił pieszego

1
1329

44-letni mieszkaniec gminy Nielisz z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, po tym jak w Złojcu idąc jezdnią został potrącony przez kierującego pojazdem m. Nissan. Kierujący był trzeźwy, natomiast od pieszego pobrano krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj ok. godziny 16.00 w miejscowości Złojec. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci 34-letni zamościanin kierując pojazdem marki Nissan najechał na jednego z trzech idących nieoświetloną jezdnią pieszych, którzy poruszali się lewym pasem ruchu w tym samym kierunku w stosunku do kierującego samochodem. Potrącony przez auto pieszy, 44-latek z gm. Nielisz prawdopodobnie szedł przy osi jezdni. 44-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący nissanem był trzeźwi, natomiast od pieszego została pobrana krew. Wynik wykonanego badanie wykaże, czy pieszy był trzeźwy.

Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o zachowanie ostrożności na drodze przez wszystkich uczestników ruchu, zarówno osoby piesze, jak i kierujących pojazdami.

Źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułZamość: Wspólna Wigilia i kolędowanie na Rynku Wielkim
Następny artykułDziś Black Friday. Sklepy kuszą promocjami. Jak kupować z głową?
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz

Niech dalej piesi chodzą bez kamizelek odblaskowych A kierowca jak zawsze winny bo jechał szybko! Nie ! Wcale nie trzeba prędkości ! 50 km/h wystarczy nawet żeby kogoś w ostatniej chwili nie zauważyć . Miałem nie raz taką sytuację to mnie krew zalewa! Byle nawet latarka to już coś widać !