Wjechał na tory i zderzył się z pojazdem szynowym (zdjęcia)

0
3678
GAIA

O dużym szczęściu może mówić 58-letni mężczyzna, który wjechał wprost pod nadjeżdżającą drezynę. Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tego wypadku. Kierującemu 58-latkowi, strażacy musieli pomóc wydostać się z pojazdu, po czym karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwi.

Koło godziny 8:00 dyżurny tomaszowskiej komendy dostał zgłoszenie, że na przejeździe kolejowym w miejscowości Oseredek samochód osobowy  wjechał pod drezynę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący volkswagenem mężczyzna nie zatrzymał się przed torami i zderzył się z drezyną. Osobom znajdującym się w niej nic się nie stało, ale uderzenie było na tyle silne, że osobówka przetoczyła się na dach. Kierującemu 58-latkowi, strażacy musieli pomóc wydostać się z pojazdu, po czym karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwi.

Źródło KMP Tomaszów Lubelski

68 158339 Wjechał na tory i zderzył się z pojazdem szynowym (zdjęcia) 68 158340 Wjechał na tory i zderzył się z pojazdem szynowym (zdjęcia)

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments