Tragedia na drodze. Kobieta zginęła pod kołami samochodu

0
1211
Fot. KM Policji w Zamościu

W sobotę (16 listopada) w miejscowości Bodaczów (Gm. Szczebrzeszyn) doszło do tragicznego wypadku drogowego. 53-letnia piesza przechodząc przez jezdnię została potrącona przez kierującego samochodem marki Hyundai. Kobieta w wyniku doznanych obrażeń poniosła śmierć na miejscu wypadku. 26-latek kierujący samochodem był trzeźwy.

 

 

W czasie, gdy na miejscu wypadku pracowały służby droga krajowa nr 74 w miejscu, gdzie doszło do wypadku była zablokowana. Podróżujących tamtędy kierowców mundurowi kierowali na zorganizowane objazdy.

 

Policjanci ustalają szczegółowy przebieg oraz okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drodze.

 

Przechodzenie przez jezdnię w miejscu do tego niewyznaczonym może skończyć się tragicznie. Dlatego też będąc niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego zawsze należy postępować rozsądnie tak, aby nie narazić siebie i innych na niebezpieczeństwo utraty zdrowia a nawet życia. Kierowcy pojazdów również powinni zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość do panujących na drodze warunków, zwłaszcza w obszarze zabudowanym, gdzie w każdej chwili na drodze może pojawić się pieszy. – przestrzega Dorota Krukowska Bubiło, rzecznik prasowy KM Policji w Zamościu.

Źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykuł75 najnowszych ofert pracy w Zamościu i regionie
Następny artykułZamość: Spotkanie autorskie z mistrzem polskiej fantastyki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments