Zamość: Wyślij bezpłatną pocztówkę do bliskich z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

0
201
GAIA

Miasto Zamość zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej „Mamy Niepodległą”, którą organizuje Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Akcja polega na wysyłaniu do bliskich i znajomych bezpłatnych kartek okolicznościowych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Akcja rozpoczyna się 9 listopada i potrwa do 17 listopada 2019 r.

Punkt akcji ,,Mamy Niepodległą!” znajduje się w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej ul. Rynek Wielki 13. Niepowtarzalne pocztowe kartki okolicznościowe z okazji narodowego Święta Niepodległości będzie można wypisać, zaadresować i od razu bezpłatnie wysłać do znajomych i krewnych, by wspólnie cieszyć się tym pięknym świętem.

MAMY NIEPODLEGŁĄ! to ogólnopolska akcja społeczna organizowana od 2013 roku przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Akcja jest jednym z elementów obchodów Narodowego Święta Niepodległości, a temat edycji 2019 to Nowoczesność: ustrój i społeczeństwo.

Inspiracją jest przełom lat 1918/1919, kiedy wprowadzono powszechne prawa obywatelskie i nowoczesne reformy socjalne.

Każda z edycji to: trzy projekty kartek okolicznościowych autorstwa znanych artystów, radosne świętowanie uwalniające pozytywne emocje, promocja nowoczesnego patriotyzmu, integracja społeczności lokalnej, setki tysięcy wysłanych życzeń i uśmiechów na twarzach ich odbiorców.

9412 fb post zamosc Zamość: Wyślij bezpłatną pocztówkę do bliskich z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments