Śmiertelne potrącenie Seatem w miejscowości Zagrody

1
1270

Policjanci biłgorajskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło wczoraj wieczorem w m. Zagrody. Potrącony przez samochód 35-latek wskutek odniesionych obrażeń zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:30 w miejscowości Zagrody na drodze wojewódzkiej nr 835. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady i ustalali przebieg zdarzenia. Wstępne ustalenia funkcjonariouszy wskazują na to, że kierujący samochodem osobowym m-ki Seat, 40-letni mieszkaniec Lublina potrącił znajdującego się na przejściu pieszego, 35-latka z gminy Goraj. Pieszy po przewiezieniu do szpitala wskutek odniesionych obrażeń zmarł. Kierowca seata jak ustalili policjanci był trzeźwy.

Obecnie policjanci biłgorajskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają i wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego wypadku.

68 157493 Śmiertelne potrącenie Seatem w miejscowości Zagrody

Poprzedni artykułZamość: Małgorzata Kożuchowska, Janusz Majewski, Bartłomiej Topa i Łukasz Maciejewski gośćmi Alchemii Kina!
Następny artykułGmina Zamość: Drastyczna podwyżka opłat za wywóz śmieci!
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kz

Piesi nie szanują swojego życia,wydaje im się,że skoro idą chodnikiem,czy są na przejściu to są chronieni….
Kamizelka odblaskowa?a po co?!a wiadomo jest,że po zmroku w ciemnym ubraniu ludzi nie widać:'( Ile czasu zabierze założenie odblasku czy kamizelki?czasami tyle wystarczy,żeby uchronić się przed sniercia…Kierowcy jeżdżą jak szaleni i ciągle są potrącenia pieszych…dlatego warto chronić samego siebie,bo nikt za nas tego nie zrobi…