Nietrzeźwy wjechał do przydrożnego rowu

1
688
Fot. policja

45 – letni mężczyzna kierując volkswagenem w Jarosławcu wjechał do przydrożnego rowu. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 45-latek odpowie przed sądem.

Dzisiejszej nocy dyżurny zamojskiej Policji został powiadomiony, że w Jarosławcu w przydrożnym rowie znajduje się volkswagen. Zgłaszający dodał, że przejeżdżając przez tę miejscowość zobaczył w rowie samochód, zatrzymał się i postanowił sprawdzić czy nikt nie potrzebuje pomocy. Kiedy podszedł i otworzył drzwi samochodu, zobaczył siedzącego za kierownicą mężczyznę, który był pijany i próbował wyjechać autem na jezdnię. Natychmiast ze stacyjki wyjął kluczyki uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę i powiadomił Policję.

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Okazało się, że za kierownicą volkswagena siedział 45-latek z gm. Sitno. Ustalili również stan jego nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 45-latek odpowie przed sądem.

źródło: KM Policji w Zamościu

 

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nazwa

Fajnie, że ktoś zareagował. Brawo dla tej osoby.