Jesienny spacer z „Namysłowiakami”

0
310

Już w najbliższą niedzielę, 20 października o godzinie 11:30 w Sali koncertowej Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego odbędzie się kolejny „Poranek muzyczny w Orkiestrze”. 

Przez wspólną zabawę i śpiew młodzi melomani wraz ze swoimi Rodzicami poznają, jakie zmiany zachodzą w przyrodzie wraz z nadejściem jesieni. Pomogą w tym soliści i kameraliści Orkiestry w składzie: 

  • Elżbieta Kozyra – prowadzenie „Poranka”, śpiew
  • Barbara Rabiega – śpiew
  • Dariusz Sobczak – śpiew
  • Lech Górski – fortepian
  • Piotr Trojanowski – klarnet, flety

W programie październikowego „Poranka” pn. „Jesienny spacer” znalazły się dziecięce piosenki o jesiennej tematyce z wykorzystaniem klarnetu czy fletu prostego. Brzmienie egzotycznych instrumentów zaprezentuje także młodym słuchaczom multiinstrumentalista Piotr Trojanowski.

Razem z artystami Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego wystąpią gościnnie uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Zamościu
z klasy gitary Prof. Andrzeja Fila

Bilety w cenie 15 zł (10 zł z „Kartą Dużej Rodziny”) do nabycia w biurze Orkiestry Zamość, ul. Partyzantów 2, a także przez Internet na stronie: http://www.namyslowiacy.pl/rezerwacje/538/

Materiał nadesłany

plakat jesienny spacer Jesienny spacer z „Namysłowiakami”

Poprzedni artykułJedno dziecko – jedno drzewo. Niezwykła akcja w Zamościu
Następny artykułDzieci Zamojszczyzny – historie prawdziwe. Wystawa autorstwa Beaty Kozaczyńskiej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments