Premier za Duszkiem!

1
708

Premier za Duszkiem!

Otwartego poparcia udzielił trzeciemu na liście Prawa i Sprawiedliwości Marcinowi Duszkowi Pan Premier Mateusz Morawiecki. 

Nie dość, że Duszek wyglądem przypomina Premiera, tak, że nawet Facebook myli się rozpoznając ich wizerunek (zdjęcie screen) – Poseł dwóch kadencji uzyskał oficjalną rekomendację Prezesa Rady Ministrów, który docenia ciężką pracę oraz zaangażowanie i skuteczność Marcina Duszka.

Na ulotce wyborczej możemy przeczytać: „Pan Poseł dał się poznać, jako osoba niezwykle pracowita i energiczna, stale zabiegająca o sprawy swojego regionu. Jestem przekonany, że jego doświadczenie i skuteczność są gwarantem zrównoważonego rozwoju Polski wschodniej. Taka osoba jest nam niezwykle potrzebna w polskim Sejmie!”

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość

img 2304 Premier za Duszkiem!

-Bardzo cieszy mnie fakt, że Pan Premier – Kapitan naszej drużyny stawia na ludzi takich jak ja i docenia ciężką pracę Posłów. Zawsze mogę liczyć na przychylność i pomoc z jego strony, za co serdecznie dziękuję. Jeśli zaś chodzi o podobieństwo, cóż – matka natura tak zadecydowała (śmiech). Często z tego tytułu spotykają mnie zabawne sytuacje, kiedy to zostaje mylony z Panem Premierem, jednak nie jest to ani trochę kłopotliwe – dodaje Duszek.  

img 2562 Premier za Duszkiem! img 2561 Premier za Duszkiem! img 2304 Premier za Duszkiem! img 2067 Premier za Duszkiem!

Poprzedni artykułZDK zaprasza na „Jajo w sieci” – BEZPŁATNY spektakl edukacyjny dla dzieci
Następny artykułWywiad z wiceministrem zdrowia Januszem Cieszyńskim
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
^_^

INWAZJA KLONÓW?