Jechał pijany i bez prawa jazdy. Policja zatrzymała 21-latka

0
512
zdjęcie ilustracyjne, Policja.pl
GAIA

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach zatrzymali 21-letniego kierującego pojazdem marki Lancia, który jechał całą szerokością drogi. Badanie alkomatem wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. Jak się okazało mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz odpowie przed sądem.

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach otrzymali telefoniczne zgłoszenie od zaniepokojonego kierującego, że na trasie Teratyn – Hrubieszów zauważył kierującego pojazdem marki Lancia, który wykonuje dziwne manewry podczas jazdy i jego zachowanie może wskazywać na to, że znajduje się pod działaniem alkoholu.

W miejscowości Nowosiółki policjanci zatrzymali wskazany pojazd. Jak się okazało 21-letni mieszkaniec Hrubieszowa znajdował się w stanie nietrzeźwości i miał 3 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu przez mundurowych okazało się także, że młody kierowca nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci zabezpieczyli pojazd na parkingu strzeżonym.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Hrubieszów

 

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments