Zamość: Przedwyborcza debata o ekologii w Klubie Jazzowym „Kosz”

2
895
GAIA

W środę, 9 października o godz. 17:00 w zamojskim klubie jazzowym Jazz Club Kosz przy ul. Szczebrzeskiej 3 w Zamościu odbędzie się przedwyborcza debata o ekologii z udziałem kandydatów na posłów.

„W ramach otwartej dyskusji z uczestnikami podniesiemy bogatą problematykę ekologiczną. Zastanowimy się, co można zrobić, aby zmienić podejście ludzi do kwestii ekologii, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy mamy wpływ na klimat i czy musi on być wyłącznie negatywny. Bez oglądania się na strajki klimatyczne, podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie, co jesteśmy w stanie zrobić, by poprawić jakość życia mieszkańców naszego miasta. Zastanowimy się wspólnie nad interesującymi rozwiązaniami obecnych problemów ekologicznych.” – informują organizatorzy debaty.

Swój udział w debacie zadeklarował poseł Ruchu Kukiz’15, Jarosław Sachajko. Nie posiadamy informacji, którzy kandydaci także potwierdzili swój udział.

 

 

- reklama-
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zamoy

Jeżeli łaskawie znajdzie czas Pan Zwolak to zapytajcie dlaczego nic nie robi w sprawie smogu w Zamościu. W kategorii ekologia to dla miasta największy problem

guru

Zwolak nie ma czasu na takie bzdety jak smog. Wiesz ile musi zrobić sobie selfi żeby wybrać najładniejsze?