Zderzenie na skrzyżowaniu Sadowej i Dzieci Zamojszczyzny

0
1200

25-latek siedzący za kierownicą pojazdu marki Alfa Romeo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 26-letniemu kierującemu audi. Po zderzeniu samochodów do szpitala trafił 25-latek, był trzeźwy. Natomiast policyjne badanie alkomatem wykazało, że 26-letni kierujący audi znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątkowe wczesne popołudnie w Zamościu na skrzyżowaniu ulic Sadowej i Dzieci Zamojszczyzny. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący samochodem marki Alfa Romeo, 25-latek z powiatu kętrzyńskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej jaką jest ul. Sadowa nie udzielił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Audi, który poruszał się ul. Dzieci Zamojszczyzny.

Do szpitala na dalsze badania został przewieziony kierujący alfą, na szczęście jak się okazało nie doznał poważniejszych obrażeń.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdem marki Alfa Romeo był trzeźwy. Natomiast kierowca audi – 26-latek z gminy Nielisz znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Mundurowi zatrzymali 26-latkowi prawo jazdy. Z uwagi na powstałe w samochodach uszkodzenia zatrzymane zostały również dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg kolizji i apelują do uczestników ruchu o przestrzeganie przepisów oraz stosowanie się do znaków drogowych.

Źródło: KMP Zamość

 

 

Poprzedni artykuł38 zatrzymanych podczas II marszu równości (zdjęcia)
Następny artykułMając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu kierowała volvem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments