Zderzenie ciężarówki ze skodą (zdjęcia)

0
587
- reklama-

72-letni kierowca skody z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, po tym jak w jego osobówkę uderzył kierujący samochodem ciężarowym. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują o ostrożność za kierownicą.

Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek w Adamowie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 52-letni mieszkaniec gminy Zamość kierując samochodem ciężarowym marki Nissan w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze chcąc uniknąć zderzenia z jadącym przed nim busem, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z poruszającym się z przeciwka osobowym samochodem marki Skoda.

Do szpitala zostali przewiezieni kierowca i pasażerka skody – mieszkańcy gm. Krasnobród. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał 72-letni kierujący osobówką, natomiast pasażerka ze zdarzenia wyszła z niegroźnymi potłuczeniami. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze. Dostosowanie pędności do panujących warunków drogowych pozwoli nam bezpiecznie reagować na występujące nagle zagrożenia, a tym samym zmniejszy ryzyko wystąpienia tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Źródło: KMP Policji

68 155462 Zderzenie ciężarówki ze skodą (zdjęcia) 68 155461 Zderzenie ciężarówki ze skodą (zdjęcia)

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments