Uszkodzona ciężarówka, trzy auta osobowe, ogrodzenie i znak drogowy

0
922
Fot. KPP Biłgoraj

Uszkodzona ciężarówka, trzy samochody osobowe, ogrodzenie i znak drogowy to efekt nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu w Łukowej. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia żadna z osób postronnych ani biorących udział w zdarzeniu nie ucierpiała. Policjanci apelują do kierowców o zachowanie rozwagi na drodze i przestrzeganie przepisów.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:00 na głównym skrzyżowaniu w miejscowości Łukowa. Jak ustalili policjanci 20 letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego, która kierowała samochodem m-ki Volkswagen nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy ciężarówki m-ki Man. W następstwie tego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowany przy lokalnym sklepie samochód m-ki Seat, następnie w murowane ogrodzenie, które z kolei upadło na zaparkowanego w pobliżu mercedesa.

Uszkodzony został również znak drogowy.

Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt z uczestników zdarzenia ani osób postronnych nie ucierpiał. 47 letni kierowca ciężarówki mieszkaniec powiatu krasnostawskiego został przewieziony do szpitala na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. – informuje Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

Kierująca volkswagenem za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments