Zrób karierę z TEB Edukacja w Zamościu! Rekrutacja trwa!

0
992
GAIA

Kierunki szkół medycznych to wybór ludzi, którzy chcą mieć fach w ręku. Dodatkowo zawód, do którego w ten sposób można zdobyć uprawnienia, jest zwyczajnie ważny – pomaga złagodzić ból, podnieść jakość życia społeczeństwa, usprawnić i ułatwić jego działanie

W ostatnim czasie niezwykle pożądanym w środowisku medycznym kierunkiem stał się Technik sterylizacji medycznej. Oto dlaczego…

W myśl projektu Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szczegółowych wymagań sanitarno-higienicznych przy świadczeniu usług fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej, w każdym gabinecie będzie musiała być zatrudniona osoba z uprawnieniami do wykonywania sterylizacji medycznej!

TEB Edukacja w Zamościu  wychodzi tym wymaganiom na przód i kształci swoich słuchaczy m.in. na kierunku Technika sterylizacji medycznej. 

Słuchaczami tego kierunku są nie tylko osoby chcące związać swoją przyszłość zawodową z branżą medyczną, ale także absolwenci kierunków kosmetycznych 

(stylistki paznokci, kosmetyczki, etc.)

Czym zajmuje się Technik sterylizacji medycznej?

Przede wszystkim odpowiedzialny jest za zapewnienie odpowiedniej czystości mikrobiologicznej sprzętu używanego do leczenia i badania. Na zajęciach w TEB Edukacja w Zamościu słuchacze zdobywają wiedzę z zakresu dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń oraz kwalifikowania sprzętu i wyrobów medycznych. Ponadto absolwenci nabywają umiejętności z zakresu wykonywania i kontroli dekontaminacji oraz takiego przygotowania sprzętu, aby był bezpieczny w użyciu. 

Kierunek technik farmaceutyczny dostępny tylko w TEB w Zamościu!

Do puli oferowanych kierunków, po niemal dwóch latach przerwy, triumfalnie powraca również technik farmaceutyczny. TEB w Zamościu jako jedna z nielicznych szkół uzyskała pozytywną opinię Ministerstwa Zdrowia w zakresie uruchomienia tego kierunku. Obowiązki farmaceutyczne technika i magistra w zakresie wykonywanych zadań są dość podobne. Różni ich przede wszystkim zakres odpowiedzialności. Nad technikiem opiekę sprawuje magister, dlatego też pod wszelkimi decyzjami technika mimo wszystko podpisuje się jego przełożony. W kwestii umiejętności z kolei często te różnice są niewielkie lub nie ma ich wcale. 

Szeroki wachlarz kursów i certyfikatów na tym kierunku, z pewnością szybko pozwoli absolwentom rozpocząć karierę w zawodzie i stanowić będzie dodatkową wartość potwierdzającą ich kwalifikacje. Minimum 50% naszych zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach.  Naszą kadrę dydaktyczną stanowią przyjaźni i wspierający nauczyciele. 

REKRUTACJA TRWA!  ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

TEB Edukacja w Zamościu

Zamość, ul. Partyzantów 11
[email protected]

Tel, 84 542 01 90

www.teb.pl

– Artykuł sponsorowany

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments