Tradycyjny Cyrk Safari wystąpi w Zamościu. Wybieracie się?

2
1181

W Zamościu w najbliższy czwartek zagości tradycyjny Cyrk Safari

Na profilu  facebkowym cyrku czytamy: “Polski Cyrk Safari jest jednym z tych cyrków do którego przymiotnik “tradycyjny” pasuje jak żaden inny. Rodzinna firma od lat ma w posiadaniu konie, kuce, lamy, osły, wielbłądy, które nie tylko dumnie prezentują się publiczności, ale poza sezonem cieszą oczy miejscowych mieszkających niedaleko cyrkowego rancza położonego pomiędzy malowniczymi pagórkami, uczestnicząc w świętach Bożego Narodzenia, czy orszakach Trzech Króli. W 2017 roku w cyrku pojawiły się nowe, przepiękne konie fryzyjskie. “Safari” prezentuje klasyczne pokazy zwierząt w nawiązaniu do wielowiekowej tradycji – takie, jakie mogły oglądać Wasze babcie i dziadkowie. Sam cyrk istnieje już 27 lat i dysponuje jedną z największych stajni cyrkowych w Polsce. Przejazdy z miasta do miasta są bardzo często niezwykle krótkie – rzędu 10 – 20 km, więc piewcy długich pielgrzymek cyrkowych przez pół Polski nie mają się do czego przyczepić”

Cyrk Safarii zagości w najbliższy czwartek 19.09.2019 o godzinie 17.00 na ulicy Zamoyskiego obok “Elektryka” O wydarzeniu informują porozwieszane na terenie miasta plakaty.

W w godzinnym  programie cyrkowego spektaklu wystąpią najlepsi artyści polscy i międzynarodowi.  W przedstawieniu wezmą udział” wielbłądy, alpaki, konie, kuce, osiołki, pieski, koty. Będzie można zobaczyć także ewolucje na poziomej linie i wiele innych atrakcji.

14 września cyrk gościł w Lublinie gdzie zgromadził prawdziwe tłumy. Niektórzy musieli oglądać widowisko na stojąco!

Atrakcją programu są akrobaci na wysokim lopingu. Bilety dla dzieci i dorosłych w cenie 25 zł.

img 3603 Tradycyjny Cyrk Safari wystąpi w Zamościu. Wybieracie się?

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zadam

Gdzie można kupić bilety? I kiedy?

Anonimowo

Bilety można kupić w dniu spektaklu.