Nowy adres „Lipska 61”

Osiedle mieszkaniowe „Lipska 61” u zbiegu ulic Lipskiej i Fredry to nowoczesna inwestycja w Zamościu, która powstanie na terenie dawnej „Autonaprawy”.

Inwestor zakupił działkę na początku roku 2019 z licytacji komorniczej, planuje uzyskać pozwolenie na budowę w październiku, by jeszcze w tym roku rozpocząć prace budowlane.

Projekt osiedla zakłada budowę czterech budynków czterokondygnacyjnych z windami, zawierających 139 lokali mieszkalnych oraz 6 lokali usługowych o łącznej powierzchni 800 m2 do indywidualnego podziału według potrzeb klientów. Do dyspozycji mieszkańców i najemców, inwestor odda 119 miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz 62 miejsca parkingowe na parkingach zewnętrznych. Osiedle będzie monitorowane i ogrodzone, ze swobodnym dostępem do części usługowej.

Inwestycja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Dostępność lokali o metrażach od 42 do 85 m2 sprawia, że zarówno rodziny z dziećmi jak i osoby starsze znajdą w ofercie mieszkanie odpowiednie dla swoich potrzeb. Zaprojektowano budowę przytulnych mieszkań dwupokojowych, wygodnych trzypokojowych oraz komfortowych mieszkań czteropokojowych.

Funkcjonalność, wysoka estetyka, niskie koszty eksploatacji to wartości, jakie szczególnie cenią współcześni mieszkańcy osiedli. Takie warunki ma spełniać Osiedle „Lipska 61”.

Elewacje budynków charakteryzują się stonowaną kolorystyką, utrzymaną w odcieniach bieli i szarości z dużymi przeszkleniami.

Deweloper prowadzi już sprzedaż mieszkań. Aby zostać właścicielem nowego lokum, należy liczyć się z wydatkiem rzędu 5-6 tysięcy za 1m2. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Inwestora lub na www.prbud.eu

W pierwszym etapie deweloper odda do użytku dwa bloki przy ulicy Fredry. Zakończenie I etapu budowy, planowane jest na koniec 2020 roku.

Inwestor zapowiada wysoki standard wykonania budynków, komfortowe rozwiązania dla przestrzeni wspólnych oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne dostosowane do współczesnego stylu życia

Lokalizacja osiedla Lipska 61 w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta (1,8 km), rzeki Łabuńki, ścieżki rowerowej w kierunku Roztocza oraz zalewu miejskiego, decyduje o wysokiej atrakcyjności inwestycji.

Inwestorem nowego osiedla jest firma PR-BUD z siedzibą w Kalinowicach 44, mającą w swoim dorobku m.in.: budowę wielu domów jednorodzinnych w Zamościu i okolicy, budowę biurowca przy ul. Infułackiej 1, budowę wielorodzinnego budynku TBS przy ul. Chłodnej w Zamościu.

Dokumentację projektową wykonała krakowska pracownia architektoniczna MTWW Architekci, która w swoim portfolio posiada liczne projekty zabudowy wielorodzinnej w Krakowie i okolicach, a także projekty budynków komercyjnych i użyteczności publicznej. Pracownia może pochwalić się projektem Słonecznego Miasteczka w Krakowie, osiedla mieszkaniowego w Gdańsku czy chociażby projektem Lewobrzeżnego Bulwaru Wisły w Warszawie i projektami stadionów Resovii i Cracovii.

 

PR-BUD
Kalinowice 44
22-400 Zamość
www.prbud.eu

E-mail: [email protected]

tel. 500 793 501zam lipska 3 1 Nowe atrakcyjne mieszkania w Zamościu już w sprzedaży! zam lipska 2 1 Nowe atrakcyjne mieszkania w Zamościu już w sprzedaży! zam lipska 1 1 Nowe atrakcyjne mieszkania w Zamościu już w sprzedaży!

Artykuł powstał we współpracy z partnerem 

 

 

7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

“Aby zostać właścicielem nowego lokum, należy liczyć się z wydatkiem rzędu 5-6 tysięcy za 1m2” – w tym miejscu? 3-4 tys. to jest max. Przy 6 tys. za m2 to mieszkanie 60 m2 wychodzi w cenie domu. Ja rozumiem, że cena tego apartamentowca na starówce była kosmiczna, ale to poszło na wynajem długoterminowy i kupili to ludzie spoza Zamościa jako inwestycję, ale ta lokalizacja nie ma takich atutów. Choć może się mylę i mieszkańców Zamościa stać na mieszkanie 70 m2 za pół bańki.

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Jakie pół banki za 70m? Z reguły większe mieszkania są tańsze mniejsze droższe a więc do tego wyliczenia wziąłbym 5k x 70 co daje 350k. Więc skąd te oł bańki? I proszę pokaż mi te nowe mieszkania w Zamościu od 3000zł? Takie ceny były kilka lat temu nie dzisiaj.

Zamość

A dlaczego ma nie stać? Dlaczego mają nie kupić? Nie mierz wszystkich swoja miarą.:)

Rafi

Stać stać kolego, niektórzy mają trochę więcej oleju w głowie niż Twoje 3500 brutto 🙂

Tom

A dzisiaj jak wyjeżdżałem z Osiedla Małe Ciche jechało bydło z kierunku Hrubieszów i nie dało wyjechać. Oczywiście włączyłem się do ruchu ale jeden chamisko trąbił. Kultury żadnej. Ale czego można oczekiwać od bydła. I coraz tego więcej. Skąd to się bierze?

leon

drogie to zadpuie

Tomasz Krywionek

Taniej już nie będzie. Mieszkania drożeją z miesiąca na miesiąc