18 – latek potrącił 15 – latkę na przejściu dla pieszych

4
1598
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Kierujący samochodem marki Ford nie zauważył przechodzącej przez przejście dla pieszych nastolatki i potrącił ją. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

 

15-latka z gm. Krasnobród z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierowcy nic się nie stało, był trzeźwy.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Dlaczego nie dodali, że wtargnęła na przejście patrząc się w telefon. I do tego przechodziła przez pasy nie tak jak powinna tylko na skos. Byłam tego świadkiem i wszystko widziałam, a to co oni mówią i piszą to jest jakaś bzdura. Niech się zastanowią kto naprawdę był winny.
Po prostu gówniara patrząc się w telefon weszła bezczelnie i bezmyślnie na pasy i do tego dała problemy młodemu chłopakowi.
Troche rozumu!

Mar

Była na przejściu? Była, więc nie gadaj głupot. Tak samo jak ktoś wjedzie w tył drugiego, to jego wina, nieważne co ten zrobił. Pieszy ma pierwszeństwo i nie broń gówniarza.

Anonim

To ty bronisz gówniarza, który jest nie odpowiedzialny. Weszła na te pasy nawet się nie rozglądając tylko patrząc w telefon. Widocznie nie nauczyli ją przechodzić przez pasy w podstawówce.

Mar

Poczytaj kodeks drogowy lepiej, zresztą w sądzie jasno wytłumaczą jemu. Jakby była dziewczyna poza pasami, albo wbiegła to co innego. Ciekawe czy wołałabyś być na jej miejscu, czy na miejscu chłopaka. Rozumiem, że to Twoja rodzina, czy coś, ale bądźmy obiektywni. Dostanie kolegium i nic mu nie będzie.