Szturm Twierdzy Zamość walczy o wygraną w konkursie na “Najlepszy Produkt Turystyczny Woj. Lubelskiego 2019”.

0
520
Fot. archiwum NKZ

“Szturm Twierdzy Zamość” – obywające się cyklicznie w Zamościu, wyjątkowe widowisko historyczne, zostało nominowane w konkursie na “Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019”. Plebiscyt organizuje Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna. Głosowanie trwa do 9 września do 9:00, czasu pozostało więc niewiele.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych. Zgłoszone propozycje zostaną poddane ocenie Kapituły, do której zaproszeni zostaną eksperci z zakresu promocji i turystyki, oraz Internautów.

Link do głosowania znajdziecie TUTAJ. Aby oddać swój głos na “Szturm” należy “zalajkować” znajdujące się pod podanym linkiem zdjęcie.

Będą liczone głosy oddane wyłącznie w wydarzeniu utworzonym przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną oraz zgodnie z Regulaminem Głosowania Internautów, który znajduje się na stronie Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Laureaci trzech pierwszych miejsc w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego ‘2019” otrzymają rekomendację LROT do etapu ogólnopolskiego konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – CETRYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej”, który przeprowadzi Polska Organizacja Turystyczna. Zwycięzcy etapu regionalnego otrzymają również nagrody rzeczowe oraz zostaną objęci działaniami promocyjnym prowadzonymi przez LROT.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments