Zabił psa i groził mieszkańcom

0
404

 

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca miasta, który odpowie za uśmiercenie psa oraz groźby wobec mieszkańców Hrubieszowa. Policjanci wnioskują o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Hrubieszowa, który usłyszał zarzuty gróźb oraz uśmiercenia psa. Jak ustalono mężczyzna w maju bieżącego roku groził mieszkance miasta zabójstwem pokazując gest podrzynania gardła, następnie na początku sierpnia bieżącego roku uśmiercił psa poprzez zadawanie mu ciosów nożem.

Jak ustalili policjanci 33-latek również na początku sierpnia bieżącego roku po raz kolejny groził tym razem małoletniej Hrubieszowiance. Mężczyzna usłyszał zarzuty i sprawa trafiła do sądu. Wobec Hrubieszowianina zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. W miniony poniedziałek mężczyzna po raz kolejny został zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzuty dotyczące gróźb.

W związku z tym, że zastosowany środek zapobiegawczy okazał się mało skuteczny policja zwróciła się z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu.

Źródło: KMP POlicja Zamość

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments