Zderzenie trzech aut. 7 osób w szpitalu

0
1587
fot. KPP w Biłgoraju

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło wczoraj na trasie Sól – Majdan Stary. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadący oplem mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą, uderzył w jadącego przed nim forda, a ten uderzył w prawidłowo zaparkowanego suzuki. Z miejsca zdarzenia siedem osób zostało zabranych karetką do szpitala. Przez kilka godzin droga była zablokowana.

Wczoraj przed godz. 14 na trasie w miejscowości Majdan Stary doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów jadący oplem 21-latek prawdopodobnie zasnął za kierownicą, w wyniku czego uderzył w jadącego przed nim forda, którym kierował 41 – latek z gminy Księżpol. Ten z kolei  uderzył w prawidłowo zaparkowanego suzuki.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierujący samochodami byli trzeźwi. Z miejsca zdarzenia siedem osób zostało zabranych karetką do szpitala.  

Przez kilka godzin droga na miejscu zdarzenia byłą zablokowana. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia i  apelują o rozważną i spokojną jazdę.

Źródło: KPP w Biłgoraju

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments