Wakacyjny rekord w Stylowym!

0
584
Fot. CKF "Stylowy" w Zamościu

W lipcu zamojskie kino odwiedziła rekordowa liczba widzów – 23 839. Popularnością cieszyły się przede wszystkim filmowe propozycje dla najmłodszych. Największym hitem okazał się „Król Lew” czyli nowa, fabularna wersja disneyowskiego klasyka. Kultową bajkę obejrzało 8113 osób. Chętnie wybieranym tytułem była też druga część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych “(5757 widzów), a także „Spider-Man: Daleko od domu” (3372 widzów) oraz horror „Annabelle wraca do domu” (2699 widzów). 

Przez całe wakacje w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odbywają się spotkania filmowe dla dzieci pod nazwą Bajkowe Lato. Seansom filmowym towarzyszą zabawy i atrakcje dla najmłodszych. Z oferty można skorzystać jeszcze do 20 sierpnia, we wtorki o godz. 10:30. Bilety: 14 zł. W repertuarze obecne są nie tylko bajki, ale także komedie, horrory, tytuły polskie i zagraniczne oraz filmy studyjne o szczególnych walorach artystycznych, prezentowane w kameralnej sali studyjnej CKF Stylowy. 

W sierpniu w ofercie kina kolejne gorące wakacyjne hity – „Toy Story 4” – bardzo lubiany  film wytwórni Disney-Pixar. Chudy, Buzz i spółka powracają wraz z wieloma nowymi, zabawnymi postaciami. Premiera animacji 9 sierpnia. Tydzień później na ekranach zagości „Pewnego razu… w Hollywood” dziewiąty film Quentina Tarantino. To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Zobaczymy w nim niezwykłą obsadę (w postać Romana Polańskiego wciela się polski aktor – Rafał Zawierucha) i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood. Ponadto w dniach 14-17 sierpnia CKF Stylowy zaprasza na 7. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Szczegółowe informacje: www.zamoscfilmfestival.pl

źródło: CKF “Stylowy” w Zamościu

Poprzedni artykułNa terenie Starego Miasta zostanie wprowadzona “strefa zamieszkania”
Następny artykuł“Morandówka” na sprzedaż. Jacyś chętni?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments