Okradł domek, który wcześniej wyremontował.

0
588
fot. pixabay
GAIA

Najpierw wyremontował elewację domku na terenie jednego z zamojskich ogródków działkowych, a następnie się do niego włamał. Mowa o 37-letnim mieszkańcu Zamościa, który z wnętrza domku ukradł warte blisko 1 tys. zł elektronarzędzia. Pracujący nad sprawą policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

37-latek dziś usłyszy zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież z włamaniem to przestępstwo, za które grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec czerwca do zamojskiej komendy zgłosił się 35-letni mieszkaniec Zamościa. Mężczyzna poinformował o włamaniu do domku usytuowanego na terenie zamojskich ogródków działkowych. Włamywacz pokonał zabezpieczenie i z wnętrza ukradł kilka sztuk elektronarzędzi. Właściciel oszacował straty na blisko 1 tys. zł.

Pracujący nad sprawą policjanci zatrzymali wczoraj 37-letniego zamościanina podejrzewanego o dokonanie włamania. Jak się okazało mężczyzna wcześniej pracował przy remoncie domku wykonując elewację budynku.

Podczas przeszukania mundurowi odzyskali część skradzionego mienia. Dziś 37-letni zamościanin usłyszy zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież z włamaniem to przestępstwo za które grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Lubelska

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments