Zarzut kradzieży portfela z dokumentami i pieniędzmi usłyszała 43-letnia mieszkanka gm. Adamów. Kobieta wykorzystała nieuwagę znajomego i z mieszkania ukradła stanowiące jego własność mienie. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 43-latki policjanci odzyskali skradzione dokumenty. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież to przestępstwo, za które grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Łabuń zatrzymali 43-letnią mieszkankę gm. Adamów. Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży portfela z zawartością 800 złotych gotówki i dokumentów. Mienie należało do 56-letniego mieszkańca gm. Łabunie. Jak ustalili policjanci dzień przed kradzieżą, kobieta wspólnie z mężczyzną i znajomymi biesiadowała w jego domu. Następnego dnia wróciła i wykorzystując nieobecność 56-latka zabrała z mieszkania należące do mężczyzny mienie.

Przeszukując miejsce zamieszkania 43-latki policjanci ujawnili skradziony portfel. Brakowało w nim jedynie gotówki. Odzyskane przedmioty wróciły już do prawowitego właściciela. 43-letnia kobieta podczas przesłuchania przyznała się do zarzucanego jej czynu i wyraziła chęć dobrowolnego poddania się karze.

 

źródło: KMP w Zamościu

portfel pusty 43-latka okradła znajomego

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments