Regaty Żeglarskie i Festiwal Turystyczny. Duża impreza nad zalewem w Nieliszu. Gwiazdą będzie zespół DEFIS!

0
1287
Gwiazdą niedzielnego wieczoru w Nieliszu będzie discopolowy zespół Defis. Fot. archiwum NKZ

Regaty Żeglarskie, Festiwal Turystyczny, wybory Miss Lata, koncerty znanych artystów. To wszystko i sporo innych atrakcji czekać będzie w Nieliszu w ostatni weekend lipca (27-28 lipca).

III Regaty Żeglarskie o Puchar Wójta Gminy Nielisz rozgrywane będą przez dwa dni (27 i 28 lipca). Sobotnie zmagania na wodzie rozpoczną się o godz 14.30. A wieczorem w centrum wsi Nielisz zaplanowano muzyczne atrakcje. Od godz. 20.00 uczestników imprezy zabawiać będzie DJ. Sky. O 22. wystąpi gwiazda wieczoru –  zespół Coco Jumbo. Po koncercie rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami z DJ-em Sky.

W niedzielę (28 lipca) oprócz regat, odbędzie się też Festiwal Turystyczny. Rozpoczęcie Festiwalu zaplanowano na godz 16.00. W programie znajdą się: wystawy produktów turystycznych i regionalnych, występy lokalnych zespołów oraz wybory Miss Lata 2019. Punktem kulminacyjnym niedzielnego wieczoru będzie koncert gwiazdy disco polo – zespołu Defis (godz. 21.00). Tuż po nim rozpocznie się zabawa teneczna z DJ-em Sky.

Nowy Kurier Zamojski po raz kolejny będzie patronem medialnym wydarzenia.

nielisz festiwal 2019 plakat a2 do druku final Regaty Żeglarskie i Festiwal Turystyczny. Duża impreza nad zalewem w Nieliszu. Gwiazdą będzie zespół DEFIS!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments