Sitaniec: Pijany 20- latek wjechał w ogrodzenie

0
893
Fot. KMP w Zamościu

20-latek kierując audi w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Swoją nieodpowiedzialną podróż zakończył w m. Sitaniec wjeżdżając w ogrodzenie posesji. 

W niedzielny poranek policjanci z zamojskiej komendy zostali powiadomieni o kierującym pojazdem m. Audi, który w Sitańcu wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji.

Mundurowi na miejscu zdarzenia drogowego wyjaśniając jego przebieg ustalili, że 20-letni mieszkaniec gm. Zamość kierując audi nagle stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i uderzył w grodzenie posesji. Na szczęście zarówno 20-latek, jak i podróżujący z nim znajomy nie odnieśli obrażeń. – informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzecznik prasowy KM Policji w Zamościu

Po wykonanym przez policjantów badaniu stanu trzeźwości kierującego znana była już przyczyna kolizji. W organizmie 20-latka badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu.

Za złamanie przepisów mówiących o obowiązku zachowania trzeźwości za kierownicą kierujący audi odpowie przed sądem, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz możliwość utraty prawa jazdy. Uwadze sądu nie umknie również to, że doprowadzając do kolizji uszkodził ogrodzenie powodując straty w mieniu właściciela posesji.   

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments