Pierwsze roztrzygnięcia Plaży Open w Zamościu!

Za nami drugi dzień zmagań w turnieju Plaża Open 2019 w Zamościu. Tym razem większość meczy kobiet zostało rozegranych na boisku OSiRu, a na Rynku Wielkim królowali mężczyźni.

Punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczęliśmy pierwsze mecze. Już w pierwszym spotkaniu nie zabrakło emocji. Dopiero po tie-breaku turniejowa jedynka Brożyniak/Janiak uporała się z rywalami. Z kim zatem zobaczymy się jutro?

Do niedzielnych zawodów awansowało po sześć najlepszych par turnieju. W rywalizacji kobiet w półfinałach zobaczymy na pewno Magdalenę Saad i Dorotę Strąg oraz Izabelę Błasiak i Agnieszkę Adamek. O wejście do najlepszej czwórki powalczą jutro duety Kaczmarek/Legieta, Brzostek/Gromadowska, Kłoda/Ceynowa i Łodej/Duda.

W przypadku mężczyzn udział w półfinale zapewniony mają Brożyniak/Janiak i Rudol/Miszczuk. O wejście do najlepszej czwórki turnieju powalczą Andrys/Andrys, Lewicki/Maziarek, Kądzioła/Ociepski oraz Korycki/Chiniewicz.

W przerwach między spotkaniami odbył się także mecz zawodnicy vs kibice, w którym zagrał m.in. Dyrektor sportowy Plaży Open – Piotr Ilewicz. Transmisja meczów z boiska głównego odbyła się za pośrednictwem telewizji Plaży Open BDB TV, na kanale youtube BDB Event. Ujęcia z boiska były filmowane także z drona, a po meczach kibice mogli posłuchać swoich ulubieńców w pomeczowych wywiadach.

Nie zabrakło również atrakcji. Jedną z nich był mecz komentowany przez artystę kabaretowego – Bartosza Gajdę, a imprezę uświetnił występ kabaretu zachodniego na godzinę 22.00 zaplanowano dyskoteka na rynku wielkim FUNNY BEACH PARTY!

W dniu jutrzejszym zapraszamy Państwa na Rynek Wielki w Zamościu, gdzie zostaną rozegrane decydujące pojedynki, a także przed telewizory na kanał TVP Sport, gdzie odbędzie sie transmisja na żywo – od godziny 12:45 (Finał Kobiet), 13:45 (Finał Mężczyzn).

Więcej szczegółów zapraszamy na stronę beach.pzps.pl, plazaopen.pl oraz na fanpage @PlażaOpen

kps 2682 custom Jeszcze dzisiaj dyskoteka na Rynku Wielkim. Szczegóły w artykule. kps 2442 custom Jeszcze dzisiaj dyskoteka na Rynku Wielkim. Szczegóły w artykule.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments