Zamość: Turniej Plaża Open coraz bliżej. Jakie atrakcje nas czekają? [PROGRAM]

0
1255

Zamość będzie pierwszym z pięciu miast, do których zawita tegoroczna edycja “Plaży Open”, czyli Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. W naszym mieście turniej wystartuje 28 czerwca. 

-Takiej inauguracji cyklu Plaża Open mogliśmy sobie życzyć, piękna sceneria zabytkowego Rynku Wielkiego, a także bliskość obiektów sportowych OSiR sprawiają, że do Zamościa rokrocznie przybywa coraz więcej siatkarek i siatkarzy, a także kibiców którzy zakochali się w pięknym mieście Zamość – mówi Marcin Strządała, pomysłodawca i dyrektor organizacyjny projektu Plaża Open.

Plaża Open 2019 zagości w pięciu miastach: Zamościu, Mysłowicach, Łodzi, Rybniku, Białymstoku. Turniej w Zamościu odbędzie się w weekend 28-30 czerwca. Mecze będą rozgrywane na tymczasowym boisku plażowym przed Ratuszem, a także na terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Oprócz obserwowania zmagań, ścisłej czołówki krajowej siatkówki, na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Warto wspomnieć między innymi o turniejach zarówno dla amatorów, jak i młodzieży. Korzystając z uroków pięknego Rynku organizatorzy stworzą wiele atrakcyjnych stref dla dzieci, kibiców i turystów. Nie zabraknie dobrze znanego, cieszącego się popularnością boiska wypełnionego wodą – AquaWave, w którym odbędzie się turniej siatkówki i piłki nożnej na wodzie, aby nie było nudno animatorzy i mistrzynie zumby zadbają o aktywność i atmosferę kibiców, dla rodziców z dziećmi czekać będzie ogromnych rozmiarów gra planszowa. Nowością przygotowaną przez organizatorów będzie strefa spa, z sauną, jacuzzi oraz kriokomorą.

Najważniejsze, finałowe zmagania w każdym z miast transmitowane będą na sportowych antenach Telewizji Polskiej w TVP Sport i TVP Sport HD. Transmisję z Zamościa rozpoczynamy 30 czerwca o godzinie 12:45.

Nowy Kurier Zamojski po raz kolejny będzie patronem medialnym Turnieju “Plaża Open” w Zamościu.

Plaża Open Zamość 2019 – program

27 czerwca (czwartek):

11.00 – turniej amatorów

28 czerwca (piątek):

9.00-19.00 – eliminacje kobiet i mężczyzn (Rynek Wielki, OSiR)

29 czerwca (sobota):

9.00-18.00 – turniej główny kobiet i mężczyzn (Rynek Wielki, OSiR)
16.00 – mecz gwiazd (Rynek Wielki)
20.00 – Kabaret Zachodni (Rynek Wielki)
22.00 – Funny Beach Party, czyli dyskoteka na piasku (Rynek Wielki)

30 czerwca (niedziela):

10.45 – mecz o III miejsce (Rynek Wielki)
12.45 – finał kobiet (Rynek Wielki, transmisja w TVP Sport)
13.45 – finał mężczyzn (Rynek Wielki, transmisja w TVP Sport)

Dodatkowe atrakcje: Siatkarski Skills Challenge, zagrywka do celu, Dzika Bomba, zamrożone koszulki, Kręgle z Jurajską, rodzinna gra planszowa z Treflem, boisko AquaWave, strefa spa (sauna, jacuzzi, kriokomora).

zrzut ekranu 2019 06 13 o 13 08 43 Zamość: Turniej Plaża Open coraz bliżej. Jakie atrakcje nas czekają? [PROGRAM]

 

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments