Bus zderzył się z motorowerem na krajowej 17

1
1101
Fot. KPP w Krasnymstawie

Do groźnego zdarzenia doszło dziś w nocy ze środy na  na krajowej 17 w miejscowości Zakręcie. Na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia pasażerskiego busa i motoroweru. Kierująca motorowerem trafiła do szpitala. Droga krajowa przez kilka godzin była zablokowana.

Krasnostawscy Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś po północy w miejscowości Zakręcie (gm. Krasnystaw). Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, na prostym odcinku drogi krajowej DK-17, w rejonie skrzyżowania doszło do zderzenia busa marki Renault i motoroweru, którym kierowała 26-letnia mieszkanka Krasnegostawu.

 –Samochodem kierował 35-letni obywatel Ukrainy, który przewoził ośmioro pasażerów. W wyniku zderzenia motorowerzystka trafiła do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Sprawdzana będzie m.in. wersja, czy kierujący busem nie podjął manewru wyprzedzania w rejonie skrzyżowania. Wiadomo już, iż obydwoje kierujący pojazdami byli trzeźwi. – informuje Piotr Wasilewski, rzecznik prasowy Krasnostawskiej Policji.

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Z Orzeszkowej

Fatalny stan drog ! Droga pomiedzy Zamosciem i Lublinem powinna byc trzypasmowa !!Lokalne wladze i wojewodzkie sa odpowiedzialne za taki stan drog. Powinna byc odpowiedzialnosc karna!!