Rowerem wjechał w busa. Tłumaczył, że go nie zauważył

2
559

ROWERZYSTA WJECHAŁ W BUSA SZKOLNEGO, BO GO NIEZAUWAŻYŁ

Wczoraj doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 57-letniego rowerzysty i busa szkolnego. Jak się okazało cyklista tak zatracił się w jeździe swoim jednośladem, że nie zauważył busa szkolnego, który zatrzymał się na jezdni. Kolarz wjechał w tylne drzwi pojazdu i z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00 w miejscowości Mojsławice, gdzie według zgłoszenia kierujący rowerem wjechał w busa szkolnego służącego do przewozu dzieci. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce zastali tam załogę karetki pogotowia, która udzielała pomocy medycznej rowerzyście. Jak ustalono 57-letni cyklista tak zatracił się w jeździe swoim jednośladem, że nie zauważył jak jadący przed nim kierowca busa szkolnego zatrzymał się na jezdni. Rowerzysta nie podnosząc głowy i nie patrząc się przed siebie wjechał w tyle drzwi pojazdu.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. 57-letni cyklista z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Natomiast 57-letni kierowca mercedesa nie poniósł żadnych obrażeń ciała. Rowerzysta został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

fot.pixabay

Źródło: Policja Zamojska

 

Poprzedni artykułBezpłatne badania USG dla dzieci
Następny artykułHarcerze Społeczniaka na Monte Cassino (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
:)

To podobnie jak z tą tabliczką:
“Rozmowa z kierowcą zabroniona! Kierowca jest ślepy, prowadzi na słuch.”

Anonimowo

mandat musi być