Zamość: Wielki Finał Kampanii Kilometry Dobra już w niedzielę

0
713
Fot. archiwum NKZ

Zamojski Wielki Finał Kampanii KILOMETRY DOBRA, już po raz 5 zagości na Rynku Wielkim. Rozpocznie się o godz. 12.00, 2 czerwca w niedzielę.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu zaprasza wszystkich do świętowania Finału Kampanii, która od 1 marca zjednoczyła wiele dobrych serc, wrażliwych na potrzeby Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

W programie wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie! Odbędzie się m.in. tradycyjne już układanie metrów i kilometrów z monet o nominale 1 zł, zebranych w trakcie Kampanii. Będzie okazja do skorzystania z usług Studium Medycznego w Zamościu, spróbowania tradycyjnej grochówki przygotowanej przez Koło Chłopa ze Skaraszowa, czy degustacji kolorowych orzeźwiających i bezalkoholowych koktajli – wymieszanych przez doświadczonego barmana. Dla najmłodszych zaplanowano animacje i malowanie twarzy. Podczas Finału odbędzie się też mała aukcja charytatywna, a swoją obecność zapowiedział jeden z Ambasadorów, znany i lubiany aktor młodego pokolenia (serial TVP Barwy Szczęścia) – Kuba Dmochowski. Podczas Finału podsumujemy efekty zbiórki, trwającej od 1 marca, jak również podejmiemy próbę pobicia Rekordu Guinnessa w układaniu złotówek. Bo Kilometry DObra to wielkie Mistrzostwa Świata w dobroci!

W tym roku CEL ZBIÓRKI to dofinansowanie remontu i adaptacji budynków należących do Stowarzyszenia. Szczególnym i strategicznym celem PSONI Koło w Zamościu jest zgromadzenie środków, które będą wykorzystane podczas adaptacji budynku przekazanego Stowarzyszeniu przez Prezydenta Miasta Zamościa. Budynek zlokalizowany pod adresem ul. Orlicz Dreszera 10 to wielka szansa na polepszenie codziennej rehabilitacji, edukacji i terapii Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

W Zamościu Kampania zagościła za sprawą PSONI Koło w Zamościu, znajdując poparcie społeczne i zyskując coraz większe zaufanie lokalnej społeczności. Przez 4 ubiegłe lata we wsparciu i dzięki zaangażowaniu Osób prywatnych, Sektora biznesu, Instytucji, Szkół – za którymi stała rzesza zaangażowanych w czynienie dobra ludzi, Stowarzyszenie zebrało środki środki, dzięki którym udało się dokonać realnych zmian w życiu Osób z Niepełnosprawnością intelektualną!

Kilometry Dobra okazały się wielkim Festiwalem Dobrej Woli.

Kampania trwa od 1 marca do 2 czerwca. Zbiórki śledzić można na Facebook: PSONI Koło w Zamościu, oraz na stronie www.psonizamosc.org.pl

UWAGA! Wpłat online można dokonać do 2 czerwca pod adresem: https://bit.ly/2EGlufC

final kd 2019 media Zamość: Wielki Finał Kampanii Kilometry Dobra już w niedzielę

 

Poprzedni artykułGm. Zamość: Będą nowe drogi i chodnik w Jatutowie
Następny artykułProdukcja narkotyków zlikwidowana.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments