List od Premiera, książki od Prezesa

0
819

List od Premiera, książki od Prezesa

W piątek podczas rozgrywanego Biegu Integracyjnego “Krok za Krokiem” poseł Marcin Duszek złożył serdeczne podziękowania w imieniu Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, odczytując list, a także przekazał książkę z dedykacją Prezesa Jarosława Kaczyńskiego na cel budowy Domu Rodzinnego w Zamościu.
 
– Składam serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają tę budowę od samego początku. Taką osobą jest niewątpliwie Pani Prezes Maria Król, która z ogromną pasją realizuje tę cenną inicjatywę. Cieszę się, że Pani Maria może liczyć na Państwa wsparcie przy budowie tak wspaniałego ośrodka – powiedział poseł Marcin Duszek.
 
Dużym zaskoczeniem było przeznaczenie przez kandydata do Europarlamentu – posła Marcina Duszka Narodowego Programu – książki, którą w ławach sejmowych czytał Pan Prezes Jarosław Kaczyński ze specjalną dedykacją dla darczyńcy. Dochód zostanie przekazany na rzecz budowy Rodzinnego Domu, czyli kompleksu terapeutyczno-opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami.
 
– Mam nadzieję, że książka zostanie wylicytowana za jak najwyższą sumę. Zwłaszcza, że inicjatywa jest szczególnie ważna zarówno dla mnie, jak i Pana Premiera oraz Pana Prezesa – przyznał poseł.
 
Serdecznie pozdrawiam
Marcin Duszek
Poseł na Sejm RP
Poprzedni artykułGrad medali dla zapaśników “Agrosu”!
Następny artykułKierowco, noga z gazu! Policja prowadzi akcję „Kaskadowy pomiar prędkości”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments