Tragiczny wypadek. Kierowca audi potrącił pieszą

0
2250
Fot. KPP w Hrubieszowie

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj w miejscowości Masłomęcz (Gm. Hrubieszów). Jak wynika ze wstępnych ustaleń 23-letni kierowca audi potrącił 48-letnią pieszą. W wyniku poniesionych obrażeń ciała kobieta zmarła w szpitalu. 

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 21:00. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci, ustalili, że 23-letni kierowca audi jadąc w kierunku Mircza potrącił idącą poboczem pieszą, która poruszała się bez elementów odblaskowych. Prawdopodobnie kierujący nie zauważył pieszej i nie zdążył w porę zahamować.

Na miejsce przybyła karetka pogotowia, która przetransportowała nieprzytomną 48-latkę do szpitala, gdzie w wyniku poniesionych obrażeń zmarła. Kierujący był trzeźwy. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok kobiety. – informuje asp. Edyta Krystkowiak, oficer prasowy KPP w Hrubieszowie.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Funkcjonariusze poszukują świadków, którzy mogli widzieć zdarzenie. Osoby, które posiadają informacje, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie pod nr tel. tel 84-696-62-10, 84-696-62-80 lub 112.

Poprzedni artykułZamość: Marszałek, wojewoda, starosta, prezydent i posłowie malowali mural dla niepełnosprawnych [ZDJĘCIA]
Następny artykułZamość: Festyn Piłkarski na Rynku Wielkim. Zaplanowano mnóstwo atrakcji!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments