Staże – najnowsze oferty

0
451

Publikujemy najnowsze oferty staży w Zamościu i regionie.

1.Oferowane stanowisko: Archiwista

Zakres obowiązków: Odbycie instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i p.poż.,zapoznanie z programem stażu i omówienie zadań zawodowych wykonywanych przez bezrobotnego oraz opisu zadań zawodowych, zapoznanie z regulaminem pracy, zapoznanie się z obszarami działalności ARMiR oraz aplikacjami używanymi w ARMiR, w tym aplikacją e-wniosek. Zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu programów pomocowych realizowanych przez ARMiR m.in. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, płatności bezpośrednich, prawodawstwa unijnego i krajowego, w tym kodeksu postępowania administracyjnego. Zdobycie wiedzy w obszarze obsługi klienta, doradztwa rolniczego. Obsługa urządzeń biurowych.
Sporządzanie pism w MS Word. Obsługa poczty MS Outlook.
Archiwizacja dokumentów w składnicy akt – sprawdzanie kompletności teczek spraw.
Sporządzanie spisów dokumentów w teczkach spraw.
Kompletowanie dokumentacji dotyczącej sprawy: dołączanie i porządkowanie dokumentów. Przechowywanie i porządkowanie dokumentów – podział na poszczególne komórki organizacyjne.

2.Oferowane stanowisko: Monter instalacji elektrycznej przemysłowych szaf sterowniczych

Zakres obowiązków: Układanie przewodów, łączenie osprzętu, uruchamianie układów elektrycznych prądowych, sterowniczych.

3. Oferowane stanowisko: Pracownik biurowy

Zakres obowiązków: Odbycie instruktażu szkoleniowego z zakresu BHP i p.poż.,zapoznanie z programem stażu i omówienie zadań zawodowych wykonywanych przez bezrobotnego oraz opisu zadań zawodowych, zapoznanie z regulaminem pracy, zapoznanie się z obszarami działalności ARMiR oraz aplikacjami używanymi w ARMiR, w tym aplikacją e-wniosek. Zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu programów pomocowych realizowanych przez ARMiR m.in. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, płatności bezpośrednich, prawodawstwa unijnego i krajowego, w tym kodeksu postępowania administracyjnego. Zdobycie wiedzy w obszarze obsługi klienta, doradztwa rolniczego. Obsługa urządzeń biurowych. Sporządzanie pism w MS Word. Obsługa poczty MS Outlook. Kompletowanie dokumentacji dotyczącej sprawy: dołączanie i porządkowanie dokumentów. Przechowywanie i porządkowanie dokumentów – podział na poszczególne komórki organizacyjne. Nadawanie numerów kancelaryjnych wnioskom i innym pismom. Poznanie obiegu dokumentów w Biurze Powiatowym.

4. Oferowane stanowisko: Pracownik ds obsługi sekretariatu i sprzedaży

Zakres obowiązków: Obsługa sekretariatu, nauka i obsługa systemu zarządzania biletami (DSB)

5. Oferowane stanowisko: Sprzedawca

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż asortymentu, rozkładanie towaru, metkowanie

6. Oferowane stanowisko: Sprzedawca

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż artykułów spożywczych, metkowanie.

7. Oferowane stanowisko: Sprzedawca

Zakres obowiązków: Sprzedaż pamiątek.

Więcej informacji na temat ofert: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu, ul. Pl. Wolności 1, tel. 084-638-33-49, 84-638-33-66, 84-638-33-43

Poprzedni artykułSukcesy tancerzy “Zamojszczyzny ” w Wilanowie
Następny artykułBogaty program Zamojskiego Festiwalu Książki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments