Gm. Zamość: Majowa Zbiórka Świeżej Krwi

0
446
Zarządu Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość zaprasza do oddawania krwi w ramach akcji “Majowa Zbiórka Świeżej Krwi”. Akcja odbędzie się w niedzielę 19 maja 2019 r. w świetlicy wiejskiej Wychody/Wieprzec 8. Pobór trwać będzie od godz. 8:00 do 14:30. Podczas wydarzenia będzie można także zarejestrować się w bazie dawców szpiku kostnego.

Dla wszystkich, którzy w tym dniu podziela się życiodajnym płynem przygotowano sporo niespodzianek. Jak informują organizatorzy – każdy dawca otrzyma: zestaw gadżetów, wiosenną porcję witamin, drzewko – krzew do posadzenia, małe słodkie co-nieco, oraz regeneracyjny posiłek. Odbędzie się też losowanie atrakcyjnych nagród. Do zdobycia będą karnety na: spływy kajakowe, zestawy obiadowe, zestawy kebabowe, pizzę, zakup kwiatów, kręgle, vouchery klubowe.

Organizatorami akcji są: Samorząd Gminy Zamość, Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Zamość, Rejonowy Oddział Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zamościu, Młodzieżowa Rada Gminy Zamość, Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk lokalnych 28+, Sołectwo Wieprzec, KGW w Zarzeczu, KGW w Wieprzcu-Wychodach, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zamościu z jednostką OSP w Lipsku

plakat 1 Gm. Zamość: Majowa Zbiórka Świeżej Krwi
Poprzedni artykułBogaty program Zamojskiego Festiwalu Książki
Następny artykułBezpłatne USG stawu skokowego i stopy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments