W sobotę 27 kwietnia na Rynku Solnym 1 odbyło się otwarcie pierwszej w naszym mieście lodziarni Bosko, która swoją działalność rozpoczęła w Lublinie w 2015 roku. Zamość dołączył do Boskiej rodziny jako najnowszy punkt na gastronomicznej mapie Polski.

Pierwszy raz drzwi lodziarni Bosko otworzyły się w sobotę 27 kwietnia o godzinie 10:00, a pierwsi klienci pojawili się już kilkanaście minut przed otwarciem. Czekały na nich różnorodne smaki lodów i ogromne porcje, jak dotąd niespotykane w zamojskich lodziarniach.

Jedna porcja to około 120 gram lodów, których nie żałujemy! – mówi Hubert Adaszewski, właściciel marki BOSKO.

W Lublinie Bosko słynie z długich kolejek, które wychodzą daleko poza lokal, a także z ogromnych i smacznych porcji lodów, czego w Zamościu również nie zabrakło. W sobotę na Rynku można było zobaczyć tę tradycyjną kolejkę po lody. Dzięki pięknej słonecznej pogodzie, która towarzyszyła temu wydarzeniu można było skosztować wyjątkowych smaków, ale również wypić świeżą kawę, czy skosztować deserów i gofrów.

Staramy się, aby nasz lokal był nie tylko lodziarnią, ale również miejscem, gdzie można napić się dobrej kawy, a przede wszystkim w przytulnej, atmosferze spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi – mówią Ola i Maciek właściciele Bosko Zamość.

Bosko Zamość w sobotę był pełen atrakcji również dla najmłodszych, ponieważ właściciele przygotowali wiele niespodzianek dla dzieci. Natomiast w okolicach rynku można było spotkać hostessy, które rozdawały balony i bony na lody.

Jak mówi Szymon Koćmiel – menedżer marki ds. marketingu, już podczas pierwszego dnia można było spróbować tradycyjnych, ale także oryginalnych i rzadko spotykanych smaków. Dodaje również, że wszystkie produkty powstają wyłącznie z naturalnych składników.

Po pierwszym dniu lodziarnia spotkała się z niezwykle życzliwym przyjęciem mieszkańców, wśród których są również stali klienci, którzy już poznali Bosko w Lublinie. Od tej pory będą mieli Bosko również u siebie. Warto zaznaczyć, że lody produkowane są w lokalu na miejscu ze składników od zamojskich dostawców. 

Więcej informacji na temat funkcjonowania lokalu i samego Bosko szukajcie na ich Facebooku: facebook.com/BoskoZamosc

dsc01272 Otwarcie pierwszej lodziarni BOSKO!

dsc01326 Otwarcie pierwszej lodziarni BOSKO!

dsc01455 Otwarcie pierwszej lodziarni BOSKO!

dsc01538 Otwarcie pierwszej lodziarni BOSKO!

dsc01583 Otwarcie pierwszej lodziarni BOSKO!

dsc01905 Otwarcie pierwszej lodziarni BOSKO!

dsc01942 Otwarcie pierwszej lodziarni BOSKO!

dsc01969 Otwarcie pierwszej lodziarni BOSKO!

dsc01998 Otwarcie pierwszej lodziarni BOSKO!

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments