Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym już do 444 zł.

0
609
- reklama-

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym już do 444 zł.

Wiosna w pełni, a wraz z nią upragnione słońce. U osób noszących okulary korekcyjne do dali pojawia się pytanie: 

co mogę zrobić, aby dobrze widzieć i jednocześnie chronić oczy przed ostrym słońcem? 

Na pewno każdy słyszał o okularach fotochromowych. Większości ta nazwa kojarzy się ze szkłami sprzed kilku dekad, które były tak samo ciemne w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz i miały nieładne kolory. Ta epoka już na szczęście minęła! 

pastedGraphic.png

Salony optyczne Okularium oferują nowoczesne soczewki okularowe światłoczułe Transitions. Są to inteligentne szkła, które automatycznie dopasowują się do każdych warunków oświetleniowych, w jakich przebywasz.

W pomieszczeniach są zupełnie jasne jak tradycyjne szkła okularowe. 

Na zewnątrz natomiast szybko staja się tak ciemne, jak okulary przeciwsłoneczne. 

Potrzebują tylko ok. 30 s., aby na zewnątrz uzyskać pełną aktywację w pełnym słońcu. 

Po wejściu do pomieszczenia w kilka minut stają się zupełnie przejrzyste.

To najnowsza generacja szkieł fotochromowych, polecana także młodym okularnikom i dzieciom. Aby zachęcić Cię do tego produktu, salony optyczne Okularium przygotowały ofertę specjalną. Teraz pakiet soczewek światłoczułych Transitions z oprawą marki Oxys możesz kupić w cenie już od 444 zł!  Sam wybierasz swój pakiet – kolor szkieł, antyrefleks i oprawę. Kombinacji jest naprawdę mnóstwo i każdy znajdzie coś dla siebie.

Pamiętaj, że w indywidualnym doborze odcienia szkieł oraz powłoki antyrefleksyjnej i oprawy Oxys, pomogą Ci profesjonaliści z salonów optycznym Okularium – Asystenci Sprzedaży. Oni także zapoznają Cię z wszystkimi wariantami aktualnej oferty, bo to nie wszystko, co Okularium przygotowało, aby zachęcić Cię do inteligentnych soczewek światłoczułych Transitions.

Decydując się na skorzystanie z tej wiosennej oferty, zyskujesz nie tylko modny wygląd w oprawie z najnowszej kolekcji marki Oxys, ale także 100% ochrony przeciwsłonecznej i przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Teraz możesz już zapomnieć o zwykłych okularach przeciwsłonecznych. Ciesz się idealnym widzeniem i ochroną przed słońcem w jednej parze okularów ze szkłami Transitions.

pastedGraphic_1.png