Elektryk zgasił rywali!

0
720
Fot. nadesłane

Piłkarska reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu najlepsza w województwie. Nic dziwnego, że opiekun młodych piłkarzy Mariusz Barda promienieje z radości.

Finałowy turniej rozgrywek pod szyldem Szkolnego Związku Sportowego odbył się na “Orliku” w Parczewie. Drużyna z popularnego „elektryka” na dzień dobry rozprawiła się z ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa, wygrywając 8:0 (bramki: Płaneta 5, Ząbczyk 2, Flaga). Znacznie trudniejsza była przeprawa z ZSP Radzyń Podlaski. Po zaciętym pojedynku ekipa z ZSP Nr 3 zwyciężyła 3:2 (Dworak 2, Płaneta). W trzecim spotkaniu „elektryk” zremisował z LO Janów Lubelski 1:1 (Płaneta), a w ostatnim wygrał walkowerem z ZS Nr 2 Lubartów 3:0. Dzięki temu zamojscy uczniowie z “trójki” okazali się najlepszą szkołą ponadgimnazjalną w województwie lubelskim, co jest sporym osiągnięciem.

Chylę czoła przed chłopakami, bo w zespołach rywali było wielu graczy, którzy wiedzą, na czym polega futbol. Jak widać, mamy w “elektryku” uczniów, którzy radzą sobie nie tylko z matematyką czy językami, ale pokazują też jakość również na piłkarskim boisku. A na dodatek czynią to z uśmiechem na twarzy – powiedział nam zadowolony Mariusz Barda. – Najlepiej samemu się o tym przekonać i skorzystać z naszej oferty edukacyjnej – dodaje nauczyciel młodych piłkarzy.

Skład drużyny ZSP Nr 3: Adrian Cymerman, Kacper Pawlak, Wiktor Flaga, Kuba Sawicki, Daniel Tracz, Kuba Płaneta, Mateusz Ząbczyk, Patryk Kierepka, Sebastian Magryta, Hubert Jóźwiak, Kuba Wołoszyn, Dawid Dworak. Opiekun: Mariusz Barda.

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments